PRVA STRAN NOVICE INTERVENCIJE ČLANSTVO VOZILA DRUŠTVO GALERIJA ZGODOVINA

DOBRODOŠLI NA SPLETNI STRANI

Že vse od leta 1920 smo člani PGD Sostro prostovoljno in nesebično na voljo vsem ljudem v stiski, pa naj bo to v primeru požarov, poplav ali drugih oblik naravnih nesreč.
Redno se izobražujemo na različnih seminarjih, tečajih, vajah in tekmovanjih v okviru društva, Gasilske zveze Ljubljane, Gasilske zveze Slovenije ter izobraževalnih centrih URSZR. Prav tako pa z marljivim delom naših mentorjev usposabljamo in pripravljamo rod gasilcev, ki bo nasledil operativne člane in kasneje tudi vodstvo, z obvezo, da bo PGD Sostro v duhu naših ustanovnih članov živelo in delovalo še naslednjih 100 let.
Zato se vsem, ki nas kakorkoli podpirate, res iskreno zahvaljujemo ter Vas pozdravljamo z gasilskim pozdravom NA POMOČ!
Predsednik PGD Sostro,
Matjaž Mihelič

NOVICE

PGD Sostro
+386 1 5429 733 - info.sostro@gzl.si
Predsednik: Matjaž Mihelič
+386 31 374 244 - predsednik.sostro@gzl.si
Poveljnik: Marko Golubič
+386 40 192 153 - poveljnik.sostro@gzl.si
© 1920 - 2024 PGD Sostro. Vse pravice pridržane.
ELS Aplikacije, Računalniško programiranje, Luka Elsner s.p.